Adobe Acrobat Reader DC
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAdobe
  • Dilİngilizce
  • Boyut159 mb
  • Versiyon2019.008.20071
Adobe Acrobat Reader DC İndir

Adobe Acrobat Reader DC

PDF Okuyucu ve PDF Görüntüleyici PDF dosyalarını görüntüleyip  açıklama ekleyebilir siniz. Acrobat Reader DC’yi kullanarak...

PDF Okuyucu ve PDF Görüntüleyici

PDF dosyalarını görüntüleyip  açıklama ekleyebilir siniz.

Acrobat Reader DC’yi kullanarak PDF dosyalarını açmak ve görüntülemekten daha fazlasını yapabilirsiniz. Eksiksiz yorum ekleme araçları ile belgelere kolaylıkla açıklama ekleyebilirsiniz.

PDF araçlarınızı yanınızda taşıyın.

Acrobat Reader mobil uygulamasını da kullanarak dilediğiniz yerde belgeleriniz üzerinde çalışın. PDF dosyalarını dönüştürmek, düzenlemek ve imzalamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlarla sahip. Telefonunuzun kamerasını kullanarak bir belgeyi, beyaz tahtayı veya faturayı tarayıp PDF formatında kaydedebilirsiniz.

Kolay dosya erişimi.

Acrobat Reader DC, dilediğiniz her yerde PDF’lerle çalışabilmeniz için Adobe Document Cloud’la bağlantılıdır. Üstelik dosyalara erişebilir ve bu dosyaları Box, Dropbox, Google Drive veya Microsoft OneDrive’da saklayabilirsiniz.

Yorumumuz.

Adobe’yi bilmeyin imiz kalmamıştır. PDF formatında ki dosyaları açmak, düzenlemek, yorumlamak ve açıklama eklemek konusunda son derece kullanıcı dostu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Her bilgisayarda bulunması gereken ve format sonrası ilk kurulması gereken bu araç hem ücretsiz hem de ücretli versiyonlara sahip. Daha profesyonel çalışmak isteyen ziyaretçilerimize bu aracın ücretli sürümünü tavsiye ederiz. Adobe Acrobat Reader DC nin ücretli sürümüne buradan göz atabilirsiniz.

Genel Yorum

Acrobat Reader DC’yi kullanarak PDF dosyalarını açmak ve görüntülemekten daha fazlasını yapabilirsiniz. Eksiksiz yorum ekleme araçları ile belgelere kolaylıkla açıklama ekleyebilirsiniz.
Diğer PDF yazılımlarından çok daha güçlü olan Adobe Acrobat Reader DC; PDF görüntülemek, yazdırmak ve PDF’lere not eklemek için kullanılan ücretsiz, güvenilir bir standarttır. Üstelik artık Adobe Document Cloud ile bağlantılı olması nedeniyle bilgisayarlarda ve mobil aygıtlarda PDF’lerle çalışmak eskisinden çok daha kolay.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *