Pubg Mobile 0.15.5 Güncellemesi

PUBG-Mobile-0155-Güncellemesi-pubg-mobile-indir

Buradan Pubg Mobile İndir, Bubg Güncelleme >> Pubg Mobile 0.15.5 güncellemesi ile beraber tamamen yeni bir anlayışla hazırlanan Royale Pass sezonuna merhaba diyor. 10. sezon olan tamamen yenilenmiş bu Royale Pass sezonunda bizleri  neler bekliyor?

Sezon 10: Yabani Öfke

Pubg Mobile bu güncellemeyi yabani öfke adıyla getiriyor.10. sezon olan bu güncellemede oyunculara yeni silahlar, araçlar ve yeni görünümler ile eğlenceli zaman geçirmeyi vaat ediyor. Ayrıca belirtmek isterim ki yeni ayarlamalar ve oyuncu ödülleri de göze çarpan en önemli eklentiler diyebiliriz.

Size bir güzel haberimiz daha var. Yeni bir harita geliyor. “Harabeler” isimli bu haritada takımlı ölüm maçları oyuna yeni bir anlayış getiriyor diyebiliriz. Bu motile haritanın herhangi bir yerinde canalana biliyorsunuz, bu özellikte daha sıcak çatışmalar sağlıyor oyunu daha bir zevkli hale getiriyor diyebiliriz. Bu modun hedefi daha az zaman ve daha çok çatışma olduğundan oyuncular kendilerini tamamen kaptırıp saatlerini bu modda harcayacaklarını düşünüyorum.

Pubg Mobile 0.15.5 Güncellemesi

PUBG Mobile‘ın 0.15.5 içerik güncellemesinde sadece Bunlar yok, bunların yanında Vikendi haritasına özel yeni silah ve yeni araçlar geliyor. Yeni silah deyince merak ile öğrenmek istediğiniz iyi biliyorum.  MP5K taşınabilir hafif makinalı bu silah, 900 RPM’lik atış oranı ile tepmesi gayet bir silah silah. Yeni silahı öğrendik peki yeni araç ne? Yeni araç Zima isimli karda kolay kullanılabilen ve az hasar yiyen bir araçtır. 

Pubg Mobile 0.15.5 güncellemesi ile gelen diğer özellikleri sıralayacak olursak; 

  • Platinum ve Crown Tier’lar için Sezon Sistemi’nde Tier Koruması Eklendi
  • Güncellenmiş 8 günlük ödüller
  • Yenilenmiş Arcade Modu
  • Takım kurma kanal geliştirmeleri
  • Klan durumu detayı eklendi
  • Görevler için takım kurma önerileri
  • Ek oyun içi iyileştirmeler

 Tencent Bu güncellemeyi Google Play Store ve App Store üzerinden yayınlayacak. Yayınlandıktan sonra muhtemelen cihazlarınızda bildirim olarak gözükecek.Siz de bir an önce bu güncellemeyi yapıp yeni gelen güncellemenin keyfini çıkarmaya bakın.

Biz bu yazıyı yayınlarken güncelleme gelmiş bile olabilir arkadaşlar. Yaşanılan gecikme yüzünden herkesten özür dileriz.

Benzer İçerikler İçin Tıklayınız.

İnstagramdan beni takip için Tıklayınız.

Buradan Pubg Mobile İndir, pubg güncelleme

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *