Counter Strike Global Offensive (CS GO)
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciUnreal Software
  • DilTürkçe, İngilizce
  • Versiyon1.0
Counter Strike Global Offensive (CS GO)

Counter Strike Global Offensive (CS GO)

Counter Strike Global Offensive (CS GO) dünyanın en çok tanınmış yapımcılarından olan Valve tarafından geliştirilmiştir. Kalite...

Counter-Strike-Global-Offensive

Counter Strike Global Offensive (CS GO) dünyanın en çok tanınmış yapımcılarından olan Valve tarafından geliştirilmiştir. Kalite bir FPS ve ücretsiz olması sebebiyle dünya en çok tercih edilen oyunların başında geliyor diyebiliriz.

Silahlı yakın temas, tim oyunu, askeri oyun denilince aklan ilk gelen oyun olan Counter Strike Global Offensive (CS GO) en çok tercih edilen silah oyunu olmanın yanında STEAM üzerinde en çok kullanıcı olan oyunlar arasındadır.

Yaklaşık 20 yıl önce internet cafelerde zamanımızın çoğunu harcadığımız bu efsane oyun, yeni tasarım, yepyeni görselleri ve oynanma kolaylığı ile kullanıcılarına kaliteli bir oyun zevki sunuyor. Bu oyunda hem geçmişi (nostalji) hem yeni zamanın getirmiş olduğu kaliteli oyun standartını bir arada yaşamış olacaksınız. Ve sadece bilgisayar platformunda değil  konsollara çıkış yaparak Counter Strike Global Offensive (CS GO), kullanıcılarına konsolda oynayabilme imkanı sağlamıştır.

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) PC, Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarında kendine yer ayırdı, oyun bildiğimiz üzere multiplayer bir oyun. Herhangi bir senaryo modu yer almıyor ki zaten Counter-Strike’ı Counter-Strike yapan en önemli unsurda bu olsa gerek. Counter-Strike Global Offensive’ı kullandığını platformun dijital marketinden satın almanız mümkün. PC oyuncuları oyuna Steam’den ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Herkesin, her oyuncunun, yaşı fark etmeksizin bu oyunda bir deneyimi olmuştur.Bu oyun için internet kafe kültürünün büyümesinde en çok katkısı olan oyun diyebiliriz. Günümüzde hala önemli bir kitle tarafından oynanıyor ve bu kültür yaşatılıyor 🙂 .  Hayranlarının vazgeçemediği 1.5 ve  1.6 hala bir çok oyuncu tarafından kullanılmakta. Bunlar arasında bizlerde olabiliriz 🙂 .

 

CS:GO Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Bellek: 1GB XP / 2GB Vista
  • Sabit Disk Boş Alan: At least 7.6GB of Space
  • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

Oyunu buradan ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *