Duolingo

Duolingo

Duolingo indir >> Size hizmet sağladığımız bu platformda sadece masaüstü uygulamaları ile yetinmiyoruz. Mobil cihazınız...

duolingo

Duolingo indir >> Size hizmet sağladığımız bu platformda sadece masaüstü uygulamaları ile yetinmiyoruz. Mobil cihazınız için mobil uygulama önerileri ve bu uygulamaları indirme hizmeti de sağlıyoruz. Bu gün ki yazımızda İngilizce öğrenmek isteyenlere eğlenceli bir yol çizen Duolingo var.

Duolingo birçok kişinin başına bela olan yabancı dil öğrenme macerasını eğlenceli bir hale getiriyor. Seviye seviye ilerleyen sembol, ses vb. bileşenler ile kullanıcıları sıkmadan, yormadan yabancı dillerini geliştirmesinde yardımcı bir mobil uygulamadır. Seyahat edenler, yabancı ülkelere yeni gitmiş kişiler için faydalı olacağını kesinlikle inandığım bir uygulamadır. Duolingo İngilizce, Rusça, İspanyolca, Almanca gibi popüler dilleri öğrenebileceğiniz güzel bir uygulamadır.

Duolingo İndir

Uygulamanın orjinal açıklaması ise şöyle;

Şimdi Duolingo ile İngilizce öğrenin. Eğlenceli ve tamamen ücretsiz.

• Google Play 2013 “En İyilerin En İyisi”.

• “Dil öğrenmek için yapılmış uygulamalar arasında Duolingo’dan iyisi yok.”—PC Magazine. Dil Öğrenimi dalında Editörün Seçimi ödülü.

• “Açık ara en iyi ücretsiz dil öğrenme uygulaması.” The Wall Street Journal.

Duolingo İnsanların dil öğrenme biçimini değiştiriyor.

• Gerçekten bedava. Fiyat etiketi olmayan, üniversite kalitesinde eğitim.

• Eğlenceli. Yanlış cevaplarla can kaybedin, küçük dersler yaparak ileri seviyelere geçin, ışıltılı ödüllerle kaydettiğiniz aşamayı izleyin.

• Ve sürekli gelişmekte. Düzenli olarak laboratuvar önlüklerimizi giyip, sizlerin nasıl öğrendiğini bilimsel olarak analiz ediyoruz. Öğreniminiz zaman geçtikçe sürekli artar.

Eğer hızlı, eğlenceli ve ücretsiz bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizin için Duolingo’dan daha iyi bir seçenek yok.

Bu alanda bu platforma içerikler sağlayarak sizlere faydalı olacağımızı bilmemiz bizleri sürekli dinç tutmaktadır. Bu konuda elimizden geleni yapıp siz ziyaretçilerimize en hızlı ve en kaliteli bir şekilde program indirme hizmeti sağlamak istiyoruz. Muradımız zengin içerikler ile her kesime hitap etmek, her yaşa faydalı içerikler sağlamak, herkesin ziyaret ettiği bir site olmak ve en önemlisi herkesin takdirini kazanmak. Sizlerin de desteği ile bunu başaracağımızdan eminiz.

Benzer İçerikler için Tıklayınız.

Beni instagramdan takip etmek için Tıklayınız.

Uygulamanın internet sitesi için Tıklanıyınız.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *