Internet Download Manager
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTonec Inc
  • DilTürkçe
  • Boyut7.6 MB
  • Versiyon6.35.3

Internet Download Manager

Hızlı Dosya İndirme Programı Internet Download Manager (IDM) yi dosya indirme programı olarak tanımlamaktan ziyade...

Hızlı Dosya İndirme Programı

Internet Download Manager (IDM) yi dosya indirme programı olarak tanımlamaktan ziyade hızlı dosya indirme programı olarak tanımlayabiliriz.

Internet Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kolay arayüzü ve tüm tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur.

IDM, diğer indirme yöneticilerinin aksine indirme işlemi sırasında indirilen dosyayı dinamik olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan indirme işlemini sonlandırır.

Proxy sunucuları, ftp ve httpd protokolleri destekler, firewalleri aşabilir, yeniden yönlendirmeleri takip eder, çerezleri kaydeder, dilerseniz sunucu girişi yapar. IDM; Internet ExplorerOperaFirefox,  Google Chrome gibi popüler tüm tarayıcılardaki indirilme işlemlerinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Internete Download Manager’in diğer özelliklerini sayacak olursak; Türkçe dil desteği, zip dosyalarını indirmeden önizleme, download işlemleri için kategorizasyon özelliği, https desteği, geliştirilmiş virüs koruması…

Yeni versiyon ile birlikte Windows 10 desteği ve video siteleri için indirme desteği eklenmiş.

Benzer araçlar için tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *