IObit Uninstaller
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciIObit
  • DilTürkçe
  • Boyut19.5 MB
  • Versiyon9.0.2

IObit Uninstaller

Tayarıcı Toolbar/Eklentisi ve Toplu Program Kaldırma IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki istenmeyen program ve klasörleri kaldırmanıza yardımcı...

Tayarıcı Toolbar/Eklentisi ve Toplu Program Kaldırma

IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki istenmeyen program ve klasörleri kaldırmanıza yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bir programdır. Kurulum gerektirmeyen programla dilerseniz programları toplu olarak da kaldırabilirsiniz. Kaldırma işleminden önce sistem geri yükleme noktası oluşturan program ayrıca kaldıralamayan sorunlu programlar için “zorla kaldır” seçeneği vardır.

Özellikler
IObit Uninstaller yalnızca kurulu programları kaldırmıyor, ayrıca popüler web tarayıcınızdaki (IE, Chrome, Firefox ve Opera) eklentileri de kolayca kaldırmanızı sağlıyor. IObit Uninstaller güvenli ya da güvenli olmayan eklentileri derecelendirir, böylelikle emin olmadığınız eklentileri belirleyebilirsiniz.

Ana sayfası değiştirilmiş tarayıcılar da eklentiler gibi can sıkıcı bir durum. Bu program ile artık tek tuşla tarayıcınızın ana sayfasını ve geçerli varsayılan arama moturunu Google ve Google.com.tr’ye dönüştürebilirsiniz.

Bu yazılım yeni versiyonuyla yüklü programları kaldırmasının yanında bu programlardan artakalan dosya ve kayıt girdilerini de tarayarak tamamen temizler.

Geri dönüşümsüz dosya silme (öğütme) aracı ve yeni kullanıcı arayüzü.

Benzer Programlar İçin Tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *