iTunes

iTunes

En yeni hali ile karşınızda iTunes. Eskisine kıyasla basitleştirilmiş müzik çalar, arayüzü yeniden tasarlanmış Mağaza’sı...

itunes-iCloud

En yeni hali ile karşınızda iTunes. Eskisine kıyasla basitleştirilmiş müzik çalar, arayüzü yeniden tasarlanmış Mağaza’sı ve iCloud özellikleri ile şimdiye kadarki en iyi halini iTunes indir butonuna tıklayarak indirebilir siniz.

iTunes İçin Yepyeni Bir Tasarım

iTunes müziklerinizi, filmlerinizi ve TV şovlarınızı keşfetmeyi ve onların keyfini çıkarmayı daha eğlenceli hale getirir. Gözlere hitap eden kenardan kenara hoş tasarımı, arşivinizdeki her bir albüm, film veya TV şovu için olan özel tasarımları hoşunuza gidecek. Ayrıca Mağazaya her tıklandığında kişiye özel öneriler vererek size hitap etmeyi amaçlıyor.

 Mükemmel Mağaza Tasarımı

iTunes Store tamamen yeniden tasarlanmıştır. Yeni içerikleri daha iyi fark etmenizi sağlar ve favorilere ekle seçeneği ile daha sonra sevdiğiniz içeriklere hızlı erişmenizi sağlar.

Satın Aldıklarınızı iCloud ile Keyifle İzleyip Dinleyin

Yeni iTunes ile satın aldığınız ve iCloud içinde bulunan medya içerikleriniz arşivinizde görünür. Tabi bunun için Apple kimliğiniz ile giriş yapmalısınız. Onları doğrudan iCloud‘dan çalmak veya oynatmak için çift tıklayın ya da bir aygıtla eşzamanlayıp çevrim dışıyken dinleyebilmek için bir kopyasını indirin.

Sıradaki

Sırada hangi parçanın çalınacağını artık çok kolay bir şekilde görebilirsiniz, hem de tek bir yerden. Ortadaki ekranda Sıradaki simgesini tıkladığınızda çalınacak parçalar anında görünür. Hatta istediğiniz zaman bu parçaların sırasını değiştirebilir, parça ekleyebilir veya parçaları atlayabilirsiniz.

iTunes Mini Çalar

Mini Çalar ile daha az alanda daha çok işlem yapabilirsiniz. Mini Çalar, sıradaki parçanın hangisi olduğunun göstermenin yanında, albüm resmini de gösterir. Çalmak istediğiniz parçaları aramak daha kolay. İşte bu işlemleri minik bir ekranda ve gözü yormayan bir tasarımla yapabilirsiniz.

Daha Kolay Arama

iTunes‘da aradığınızı bulmak herzamankinden daha kolay. Arama alanında yazmanızla programın algılaması ve listelemesi bir diyebiliriz. Listelenen sonuçlarda aradığınızı seçin iTunes sizi anında oraya taşır.

Eşzamanlama

İşte bu özellik hoşunuza gidecek. iCloud oynattığınız herhangi bir medyayı daha sonra kaldığınız yerden iPhone‘unuzda, iPad‘inizde, iPod touch’ınızda veya Apple TV‘nizde devam etmenizi sağlar.

Not: Programın sağlıklı çalışması için 64 bir işletim sistemi öneririz.

Benzer içerikler için tıklayınız.

iTunes indir

 

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *