Java indir

Java indir

java indir java yükle Java Nedir ve Neden Kullanılmalı? Java ilk olarak Sun Microsystems tarafından...

java indir java yükle

Java Nedir ve Neden Kullanılmalı?

Java ilk olarak Sun Microsystems tarafından 1995 yılında piyasaya sürülen bir programlama dili ve bilgi işlem platformudur. Java bilgisayarınızdaki bir çok uygulama, oyun ve internet tarayıcıları ile eş zamanlı çalıştığından dolayı. Bilgisayarındaki mutlaka bulunması gereken ve format sonrası yüklenmesi gereken ilk programlar dandır.

Java ücretsiz midir?

Evet java ücretsizdir. Sitemizde sürekli son sürümü yayınlamakta olup dilerseniz de kendi internet sitesinden indirebilirsiniz.

 java yükle 

Neden En Son Sürüm?

Java güvenlik açıklarına karşı sürekli güncelleniyor. Aynı zamanda beraber çalıştığı uygulamalarda güncelleme aldığından dolayı java diğer uygulamalarla hatasız çalışmak için güncellenir. Bu yüzden güncel java sürümünü kullanmakta fayda var.

java indir java yükle 

Java İndirdiğinizde Bilgisayarınıza Neler Yüklenecek?

Java yazılımını indirdiğinizde Java Runtime Environment (JRE) bilgisayarınıza yüklenir. JRE, Java Virtual Machine (JVM), Java platformu çekirdek sınıfları ve destekleyici Java platformu kitaplıklarından oluşur. JRE, Java’yı Web tarayıcınızda çalıştırmak için tüm ihtiyacınız olan Java yazılımı çalıştırma zamanı bölümüdür.

Genel Yorum

Bilgisayarında Java uygulamaları çalıştırmak ve Java ile uygulama geliştirmek isteyenler için Java platformu. Java yazılımı online oyun oynamanızı, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla sohbet etmenizi, resimleri üç boyutlu olarak görüntülemenizi ve daha pek çok şey yapmanızı sağlar. Ayrıca, şirketlerin bilgi işlem sistemlerinin temeli olan intranet uygulamalarının ve diğer e-iş çözümlerinin de ayrılmaz bir parçasıdır.  Dizüstü bilgisayarlardan veri depolama merkezlerine, oyun konsollarından bilimsel süper bilgisayarlara, cep telefonlarından Internet’e kadar Java her yerde!

  • 1.1 milyar masaüstü Java çalıştırıyor
  • Her yıl 930 milyon Java Runtime Environment indiriliyor
  • 3 milyar cep telefonu Java çalıştırıyor
  • Her yıl Apple ve Android’in birleşiminden 31 kat daha fazla Java telefonu sevk ediliyor
  • Blu-ray oynatıcıların tümünde Java kullanılıyor
  • Her yıl 1.4 milyar Java Kart üretiliyor
  • Set üstü cihazlar, yazıcılar, Web kameraları, oyunlar, otomobil navigasyon sistemleri, şans oyunları terminalleri, tıbbi cihazlar, park yeri ödeme istasyonları ve daha fazlası Java kullanıyor.

 

 format, sonrası , gerekli, programlar. Bir bilgisayar için vazgeçilmez programdır. java yükle 

Ama Asla Unutmayın.!

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *