Minecraft
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMojang Synergies AB
  • Dilİngilizce
  • Boyut2.2 MB
  • Versiyon1.14.3

Minecraft

Minecraft İndir Minecraft indir.  Kayıp dünyaları keşfettiğiniz, canavarlarla mücadele ettiğiniz ve çeşitli gizemleri açığa çıkardığınız...

Minecraft İndir

Minecraft indir.  Kayıp dünyaları keşfettiğiniz, canavarlarla mücadele ettiğiniz ve çeşitli gizemleri açığa çıkardığınız eğlenceli bir oyun. Elde edeceğiniz araçlarla küp şeklindeki tasarımların yerini değiştirerek, kendi dünyanızı dilediğiniz gibi yeniden inşa edebilirsiniz. Kendi tarzını belirlemiş bir tür hayatta kalma ve strateji oyunu olmakla beraber macera kategorisi arasına da girebilir bence.

Minecraft İndir

Dünyada en popüler hayatta kalma ve strateji oyunları arasında olan bu oyunu durma sende indir. Yaratıcı, maceracı, tasarım ve oyuncu yeteneklerine sahipseniz bu oyun tam sizlik. Kendi dünyanızı yaratıp, o dünyanın içinde kaybolmaya hazır olun.

Minecraft Nedir?

Karşımıza ilk kez Sandybox oyunu olarak çıktı. Minecraft, oyunun evreninde madencilik yaptığınız, kendi binalarınızı inşa ettiğiniz bir tür hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz ve bunun hakkını veren başarılı bir oyun. Sahip olduğu tek ve çok oyunculu modlar ile farklı deneyimler yaşatan bu oyun, kendini sürekli güncel ve oynanabilir tutmaktadır.

Nasıl Oynanır?

Sol taraftan indir deyip kuruyorsunuz. Sonrasında bu adresten kayıt yaptırıyorsunuz. Hayatta kalma modu ile başladıysanız, amacınız etraftaki ağaçları yumruklayarak tahta toplamak. Daha sonra bu tahtaları işleyip kullanılabilir hale getirip kendi üretim tezgahınızı kurmalısınız. Daha sonra üreteceğiniz kazma ile madencilik yaparak farklı üretim malzemeleri hazırlayarak ilerde ki bölümlere hazırlık yapmalısınız.

Minecraft evreninde bir gün gerçek hayatta 10 ile 20 dakika arasında değişmekte. Aynı gerçek hayat gibi geceyi güvenli geçirip hayatta kalmak zorundasınız. Bunun için bir an önce 4 duvara sahip bir ev bulmanız gerekir. Çıkabilecek tehlikelere karşı hazırladığınız silahlar ile karşılık verirsiniz.

ilerde ki zamanlar için hem kendinizi hem evinizi hem savaş malzemelerinizi hayat mücadelesi verebilmek için geliştirmelisiniz.

Bu oyunda hayatta kalmak için evinizi geliştirmeye, kendinizi gece ortaya çıkan tehlikelerden korumaya, eviniz için mobilyalar üretmeye, kendinize yatak hazırlamak için koyunlar bularak yünlerinden yararlanmaya, çeşitli silahlar ve araçlar için malzeme toplamaya, eşyalarınızı güvende tutmak için kasalar hazırlamaya ve karnınızı doyurmak için yiyecek toplamaya başlayabilirsiniz. Daha sonraki günlerinizin nasıl geçeceğini ise tamamen hayal gücünüz belirler. Size bu hayatta başarılar. 🙂

Minecraft İndir

Benzer programlar için tıklayınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *