Netflix
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciNetflix, Inc.
  • DilTürkçe
  • Boyut10.4 MB
  • Versiyon6.72.302.0

Netflix

Netflix, tek bir üyelikle yüzlerce film ve popüler diziyi dilediğiniz cihazdan HD ve 4K kalitede...

Netflix, tek bir üyelikle yüzlerce film ve popüler diziyi dilediğiniz cihazdan HD ve 4K kalitede izleyebileceğiniz bir platform, netflix indir.

netflix-indir

Netflix İndir

Herkese Hitap Eden İçerikler

Netflix, tek bir abonelik satın alarak hem mobil, masaüstü cihazlarınızdan, hem televizyonunuzdan, hem de oyun konsolunuzdan HD/Ultra HD kalitede yüzlerce film ve popüler dizileri izleyebileceğiniz bir platform ve Türkiye’ye özel hazırlanmış resmi uygulaması bulunuyor.

Her yaş grubuna özel içerik sunan popüler film ve dizi izleme servisi Netflix’in Türkiye kullanıcılarına sunduğu içerik sayısı da oldukça fazla lakin birçok film ve dizide Türkçe altyazılı izleme opsiyonu bulunmamakla birlikte Türkçe dublaj filme rastlamak mümkün değil. Tabii ki zamanla bu içerikler de eklenecektir. İçerik demişken hangi üyeliği seçerseniz seçin izleme sınırınız bulunmuyor. Netflix’in sunduğu tüm içeriği dilediğiniz zaman, dilediğiniz sıklıkta, dilediğiniz cihazdan izleme şansına sahipsiniz. En güzeli de bir cihazda yarım bıraktığınız filmi, başka bir cihazda izlemeye devam etmek istediğinizde film bıraktığınız yerden başlıyor.

İzlenen içeriğe göre önerilerde bulunarak o gün ne izleyeceğinize karar veremediğinizde arama yapmaktan kurtaran Netflix’de üç üyelik seçeneğiniz bulunuyor ve kredi kartı/Paypal hesabınızla üye olup 1 ay boyunca dilediğiniz vakit üyelikten ayırabiliyorsunuz. Bu süre zarfında kredi kartınızdan çekilmemekle birlikte Netflix’in tüm içeriğinden ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

Ana Site

netflix indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *