Norton Antivirüs
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciSymantec Corporation
  • DilTürkçe
  • Boyut3.4 MB
  • Versiyon22.17.1.50

Norton Antivirüs

Norton Antivirüs bilgisayarınıza çeşitli yollardan bulaşabilecek tehdit içeren her türlü yazılama karşı üstün koruma ve gerçek...

Norton-Antivirus-programi

Norton Antivirüs bilgisayarınıza çeşitli yollardan bulaşabilecek tehdit içeren her türlü yazılama karşı üstün koruma ve gerçek zamanlı koruma sağlar. Virüs, solucan, casus yazılım ve truva olarak isimlendiren bu kötü amaçlı yazılımlar, bilgisayarınızı veya kişisel verilerinizi ele geçirmek gibi kötü amaçlar gütmekte. Norton Antivirüs Programı bu gibi yazılımlarla baş etmekte gayet başarılı bir program.

Profesyonel olarak çalışan kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde geliştiriliyor. Bilgisayarınızda siz kullanım esnasında olsanız bile sizi rahatsız etmeden arka planda bütün işlemleri hallediyor. Bulduğu tehdit içeren yazılımları size haber veriyor. Bilgisayarınıza harici olarak taktığınız hardisk ve USB leri tarayıp riskli gördüğü veri girişlerini size bildiriyor. Bunların yanında e-posta, online ve anlık mesajlaşma programlarını da denetliyor. Bu denetlemeler sonucunda riskli bulduğu dosyaları temiz olanlardan ayırıyor ve size liste halinde sunuyor. Güvenliğinden emin olduğunuz dosyaları muaf edip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Söz konusu virüs ise sürekli yeni tehditler ortaya çıkar demektir. Bu da antivirüs yazılımlarının kendini sürekli güncel tutması gerektiğini ortaya çıkarıyor. Norton Antivirüs sürekli olarak kendini güncelleyen, yeni tehditlere karşı koruma yolları bulan, yeni çıkan virüsleri algılayan algoritmasını geliştiren, kısacası kötü niyetli kişiler ve bu kişilerin yazmış olduğu virüs, solucan, casus yazılım ve truva gibi tehdit içeren dosyaların kabusu olmakta gayet başarılı.

Sizde bilgisayarınızı gerçek zamanlı korumak, çıkan yeni tehditlere hazır etmek ve güvenlik riski taşıyan kötü niyetli yazılımları sisteminizden uzak tutmak istiyorsanız gerçek zamanlı koruma sağlayan bu program ile bunu sağlayabilirsiniz.

Neden Norton Antivirüs Programı

OPSWAT” isimli bir siber güvenlik şirketiWindows kullanıcılarının en çok hangi antivirüs programlarını tercih ettiğini araştırdı. Bizde bununla alakalı “En Çok Tercih Edilen Antivirüs Programları ” olarak bir yazı kaleme aldık. Yapılan araştırmada “Symantec Corporation” firması Norton isimli bu antivirüs programı ile % 13.56 ‘ lık bir oranla başı çekiyor. Bu kadar çok kullanıcının bu programı tercih etmesi tesadüf eseri değildir. Bu kriter bile “Norton Antivirüs Programını” tercih etmeniz için başlı başına bir sebep. Profesyonel sürümü 30 günlük deneme hakkı bu programı bence denemeye değer.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *