Trafi
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciINTELLIGENT COMMUNICATIONS UAB
  • DilTürkçe
  • BoyutCihaza göre değişir
  • VersiyonCihaza göre değişir

Trafi

  Trafi indir Trafi indir >> Size hizmet sağladığımız bu platformda sadece masaüstü uygulamaları ile...

trafi-Mobil-uygulama

 

Trafi indir

Trafi indir >> Size hizmet sağladığımız bu platformda sadece masaüstü uygulamaları ile yetinmiyoruz. Mobil cihazınız için mobil uygulama önerileri ve bu uygulamaları indirme hizmeti de sağlıyoruz. Bu gün ki yazımızda  yolunu bulmaya çalışanlar için güzel bir uygulamamız var 🙂

İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Adana, Konya ve Kayseri’nin otobüs sitemini takip ederek şehir içinde rahat rahat dolaşmak istiyorsanız bu mobil uygulama tam size göre. Trafi bana Google Maps ‘ten daha kullanışlı geliyor. Bilmediğiniz şehirlerde, ilk defa gittiğiniz şehirlerde veya saydığım şehirlerde yaşıyor olup bilmediğiniz yerlere gidecek iseniz Trafi  size büyük kolaylık sağlamakta. İki adresi arasındaki mesafeyi, o adresler arasında ulaşımı sağlayan otobüsleri dakikasına kadar ayrıntılı gösteren bu uygulama bir çok kullanıcıyı memnun etmeyi başarmış. Bulunduğunuz adresi direk mevcut konum olarak belirleyip gideceğiniz adresi ilgilendiren anahtar sözcük yazdığınız da size sağlıklı sonuçlar gösterir. Trafi, Belediye otobüsleri, Taksi durakları, Metro, Tramvay, Metrobüs, Marmaray ve bir çok ulaşım aracının güncel seferlerini gösterir. Gideceğiniz yeri arattığınız zaman seçeneklerin arasında en kısa yol, en hesaplı yol gibi seçenekleri de göstererek, bütün kullanıcıların isteklerini karşılamayı amaçlamıştır.

İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Adana, Konya ve Kayseri şehirlerini saymıştık. Trafi sadece Türkiye’de hizmet vermekle kalmıyor. Yabancı insanlar tarafından geliştirilen trafi daha bir çok şehirde kullanılmakta. Bu şehirler; Jakarta, Taipei, Madrid, Riga, Talin, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Siauliai, Panevezys ve gün geçtikçe şehirler eklenmekte. Sizde bu uygulamayı kullanıyor ve ilerde saydığımız şehirler haricinde şehir eklendiğini fark ederseniz lütfen bize bildirin. Biz de bu saydığımız şehirleri güncelleyelim. Unutmadan bir şey hatırlatmak istiyorum. Trafi mobil uygulamasını çevirim dışı olsanız dahi kullanabilirsiniz. Belkide bu özellik hoşunuza en çok giden özelliktir. Nitekim biz kullanıcılar için bir mobil uygulama ne kadar az internet harcarsa o kadar iyidir.

İleri ki zamanda daha çok mobil uygulama önerileri ile karşınıza daha sık çıkmayı planlıyoruz. Yine ilerde sağlamaya başlayacağımız e-mail aboneliği için sizleri de aramızda görmek isteriz. İyi günler dileriz.

Benzer İçerikler için Tıklayınız.

Beni instagramdan takip etmek için Tıklayınız.

Uygulamanın resmi internet sitesi için Tıklanıyınız.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *