VLC Media Player

VLC Media Player

VLC Media Player açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılan gelişmiş bir...

VLC Media Player açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılan gelişmiş bir medya oynatıcıdır ( vlc indir ).

VLC-media-player

 

VLC Media Player bilgisayar kullanıcıları arasında genel olarak VLC adıyla bilinir. Bilgisayarlarınız üzerinde yer alan her tür medya dosyasını sorunsuz bir şekilde oynatabilmeniz için geliştirilmiştir. Ücretsiz bir medya oynatıcıdır.Hem video hem de ses dosyaları için neredeyse tüm dosya uzantılarını destekler. VLC, sadece bu özelliğiyle bile birçok bilgisayar kullanıcısının medya oynatıcı tercihleri arasına girmiştir. Temiz bir kuruluma sahip olan VLC Media Player, kurulum sırasında bile sizlere farklı birçok seçenek sunmaktadır. VLC  ile oynatmak istediğiniz tüm dosya uzantılarını kurulum sırasında seçebilir ve bu sayede belirlemiş olduğunuz dosya uzantısına sahip medya dosyalarını varsayılan medya oynatıcı olarak VLC üzerinde oynatabilirsiniz.

VLC Media Player

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. VLC, tamamen medya dosyalarını oynatmaya odaklanmıştır. Hedefi medya dosyalarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde oynatmaktır. Bunu isteyen bilgisayar kullanıcıları için oldukça gelişmiş ve etkili bir çözüm sunan programdır. Bu konuda piyasada yer alan birçok rakibini geride bırakmayı başarmıştır.

Ayrıca klasik VLC Media Player kullanıcı arayüzünden sıkılan kullanıcılar için tema desteği de sunan yazılım için geliştirilen farklı arayüz seçeneklerine geliştirici sayfası üzerinden kolayca ulaşabilir ve beğendiğiniz temaları hemen bilgisayarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcılara tema desteği dışında daha birçok farklı özelleştirme seçeneği ve gelişmiş ayarlar da sunuyor. Bu program, bir medya oynatıcıdan beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere olabildiğince basit bir şekilde sunmaya çalışmaktadır.

O an oynatmakta olduğunuz video veya ses dosyaları ile ilgili birçok farklı bilgiyi de sizlere sunan program yardımıyla isterseniz ses kaydı veya video kaydı yapma şansına da sahipsiniz. Çevrimiçi olarak farklı kaynaklar üzerinde yayınlanan ses veya video akışlarını da takip edebileceğiniz program yardımıyla isterseniz izlemekte veya dinlemekte olduğunuz içerikleri bilgisayarınıza kaydedebilir ve daha sonra isterseniz tekrar tekrar izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

İzlemekte olduğunuz videoların veya dinlemekte olduğunuz müziklerin kalitesini. arttırmak için kullanabileceğiniz farklı efektler ve ayarlar da yine. VLC Media Player üzerinde sizlere sunulan nimetler arasında yerini almaktadır. 12 kanallı bir ekolayzır ve kendinizi farklı ortamlarda. hissetmenize olanak sağlayacak ince ses ayarları ve efektleri de VLC üzerinde sizleri bekliyor.

Tüm bunların dışında videolar üzerinde kırpma, renklendirme, filiran ekleme, gelişmiş filtre seçeneklerini uygulama gibi seçenekleri de kullanıcılarına sunan VLC, ses ve video arasında senkronizasyon ve gelişmiş altyazı desteğine de sahiptir.

Bu programın sahip olduğu tüm bu gelişmiş özellikler göz önüne alındığı zaman. Şüphesiz ki piyasada yer alan en iyi ve gelişmiş medya oynatıcı olduğu bir gerçek. Özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü, kullanabileceğiniz mükemmel fonksiyonlar, kolay kullanım, gelişmiş ses ve video format desteği ve çok daha fazlası VLC Media Player üzerinde sizleri bekliyor.

Yazı Kaynağı Tamindir.

Benzer içerikler için Tıklayınız.

vlc indir vlc indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *