WhatsApp Messenger PC
WhatsApp Messenger PC

WhatsApp Messenger PC

WhatsApp Messenger PC, whatsapp indir, whatsapp masaüstü, bilgisayar için whatsapp web Genellikle akıllı telefonlarda kullanılan...

whatsap-messenger-pc-whatsapp-indir

WhatsApp Messenger PC, whatsapp indir, whatsapp masaüstü, bilgisayar için whatsapp web

Genellikle akıllı telefonlarda kullanılan bir sosyal medya aracı olan Whatsapp ‘ın Pc versiyonu.

Yaygın bir mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp Messenger uygulamasının masaüstü versiyonu olarak bizlere sunulan  Whatsapp Messenger PC, bilgisayarımız üzerinden bize ücretsiz Whatsapp kullanma olanağı tanıyor.

Mobil sürümünde neredeyse tüm özellikleri taşıyan masaüstü versiyonu ile telefondaki kişi rehberimiz ile anlık mesajlaşma, medya aracı gönderme ve mobildeki işlemlerimiz takip etme konusunda bize bir hayli yardımcı oluyor. Gayet kullanışlı, basit arayüzü ile arkadaşlarımız tarafından gönderilen mesajları bilgisayarımıza indirmemizi sağlıyor.

Whatsapp Messenger PC Nasıl Kullanılır?

Daha önce böyle bir imkanımız yoktu. Ama kurulu bir uygulama yerine tarayıcı üzerinden whatsapp web olarak giriş yapıyorduk. Aslında bu uygulama da whatsapp web mantığı ile çalışmakta, whatsap web artık  artık yerini masaüstü versiyonuna bırakmış. İndirip bilgisayarımıza kurduğumuzda uygulamayı açabilmek için aynı zamanda da telefonda da açık olması gerekir. Bilgisayarda açtıktan sonra karşımıza gelen QR kodu  telefondan menü >> ayarlar >> whatsapp web adımını takip ederek  QR kodu okuttuktan sonra uygulama bilgisayarımızda açılıyor. Bu uygulamanın whatsapp web’ten tek farkı herhangi bir tarayıcıya ihtiyaç olmadan  bilgisayarda kurulu olması diyebiliriz.

Bu uygulamanın kullanıcısı olup bilgisayarı olan herkesi masaüstü versiyonunu kullanmasını tavsiye ederiz.

Şimdi size yazılım sahibini açıklamalarını yazacağız.

Her Zaman Güvenli

Her Zaman Güvenli

En kişisel bazı anlarınızı Uygulama üzerinden paylaşıyorsunuz, işte bu nedenle uygulamamızın en son sürümünde uçtan uca şifrelemeyi geliştirdik. Uçtan uca şifrelendiğinde, gönderdiğiniz mesajlar ve aramalarınız korunmuş olur. Sadece siz ve haberleştiğiniz kişi bunları okuyabilir veya dinleyebilir, aradaki hiçkimse, Uygulama  bile bunları okuyamaz ve dinleyemez.

Kolay, Güvenilir Mesajlaşma

Aile ve arkadaşlarınızla ücretsiz mesajlaşın . Bu program, mesaj göndermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır, böylece SMS ücreti ödemezsiniz.

Haberleşmek isteyeceğiniz gruplar

Aileniz veya çalışma arkadaşlarınız gibi sizin için çok önemli olan gruplarla haberleşin. Grup sohbetleriyle tek seferde 256 kişiye kadar mesaj, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Ayrıca grubunuza isim verebilir, sessize alabilir veya bildirimleri tercihinize göre ayarlayabilirsiniz.

Özgürce Konuşun

Sesli arama sayesinde aile ve arkadaşlarınızla, başka bir ülkede olsalar bile, ücretsiz*, konuşabilirsiniz. Ayrıca, ses veya yazı yeterli olmadığında, ücretsiz. Görüntülü arama sayesinde yüz yüze sohbet etme şansınız olur. Bu program sesli ve görüntülü arama, veri planınızdaki dakikalar yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır. Böylece pahalı arama ücretleri için endişe etmenize gerek kalmaz.

Sohbete Devam Edin

Web ve masaüstündeki Uygulama ile tüm sohbetlerinizi bilgisayarınızla sorunsuz bir şekilde senkronize edebilirsiniz. Böylece hangi cihazdan sohbete devam etmek sizin için daha kolaysa onu tercih edebilirsiniz. Masaüstü uygulamasını indirin veya başlamak için web.whatsapp.com adresine gidin.

Önemli Anları Paylaşın

Uygulama üzerinden anında fotoğraf ve video gönderin. Hatta, sizin için en önemli olan anları yakalamak için dahili kamerayı kullanabilirsiniz. Bağlantınız yavaş bile olsa, WhatsApp’la hızlıca fotoğraf ve video gönderebilirsiniz.

Belge Paylaşmak Artık Çok Kolay

E-posta ve dosya paylaşma uygulamalarıyla uğraşmadan PDF, belge, e-tablo, slayt gösterisi ve daha fazlasını gönderin. 100 MB’a kadar belge gönderebilirsiniz, böylece dilediğiniz herkese kolayca ne isterseniz gönderebilirsiniz.

Aklınızdakini Söyleyin

Bazen, sesiniz her şeyi anlatmaya yeter. Sadece tek bir dokunuşla, kısa bir merhaba demek ya da daha uzun bir hikaye anlatmak için bir Sesli Mesaj kaydedebilirsiniz.

Yayımcının açıklamlarını yazarak yazımıza son veriyoruz.

Benzer içerikleri için Tıklayınız.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *